Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Czytaj kody z czek Światła silnika


Czytaj kody z czek Światła silnika

Gdy światło sprawdzić silnik zapala się, można płacić mechanik sporo pieniędzy, aby odczytać kody błędów w samochodzie, czy można złapać spinacz biurowy i odczytać kody siebie.

Po 1996 wszystkie samochody zostały wykonane, aby podłączyć do zewnętrznego czytnika kodów błędów. Przed 1996 r Jednak samochody zgłoszone swoje błędy z komputera za pomocą samych kod z migającego światła sprawdzić silnik.Tactrix Openport 2.0

Bał światło sprawdzić silnik zapala się podczas jazdy tylko do oznaczenia, że Volvo Dice 2014A jest problem.Błędu lub braku konkretnych część może być jednym z wielu różnych rzeczy, że komputer dla zmysłów. Można zlikwidować zestaw przewodów w samochodzie i wysłać komputer do samochodów raportowania błędów trybie, aby można było dowiedzieć się, co jest nie tak z samochodem.

Ponownie, instructable jest przydatna tylko dla ludzi, którzy mają samochody, które zgłaszają problemy z silnikiem poprzez migające światło sprawdzić silnik. To powinno być prawdziwe dla wielu samochodów wyprodukowanych przed 1996 r.

Oto krótki film wyjaśniający proces rozszyfrowaniem kodu. Dla pełnej instrukcji sprawdzić następujące kroki.

Krok 1: Znajdź Diagnostic podłączyć pojazdu
Pierwszym krokiem jest, aby znaleźć swoje pojazdy wtyczki diagnostycznej.
Wystarczy trzymać głowę do góry pod deską rozdzielczą po stronie pasażera i rozejrzeć się za wtyczką, który nie jest podłączony do niczego.
Jeśli nie masz Honda Accord to zrobić wyszukiwania w Internecie dla gdzie wtyczka znajduje i prawdopodobnie znajdziesz kilka dobrych potencjalnych klientów.
Wyciągnąć wtyczkę diagnostyczną z obudowy z tworzywa sztucznego, które jest powiązania z jej do innego zestawu przewodów pod nie (myślę, że drugi zestaw przewodów tam są czujniki hamulcowe ABS i poduszek powietrznych).

Krok 2: Most przewody
Pobierz spinacz lub kawałek drutu z końców zdjął. Trzymaj jeden koniec drutu lub spinacz w jednym z otworów w wtyczce i trzymać drugi koniec w drugiej. Upewnij się, że to co kontakt z przewodami kupić popychając go dość daleko w dół do otworów.

Krok 3: Obejrzyj migające światło i Decipher kodeks
Z drutu w miejscu, umieścić klucz w stacyjce i postawić samochód w pozycji "RUN". To dwa kliknięcia dla użytkowników Hondy.
Poczekaj chwilę i trzymać oko na światło sprawdzić silnik. Powinieneś zobaczyć, że zaczynają świecić się w serii błysków.
Miga w prostym kodzie długie i krótkie. Długie miga oznacza "10" i krótkie miga oznacza "1".
Możesz znaleźć listę kodów błędów do marki i modelu samochodu w Internecie, wykonując proste wyszukiwanie.obd2 guide

Uważam ten post z Instructables, Dziękujemy za udostępnienie.Głosuj (0)

uobd2 05:47:10 13/11/2014 [Powrót] Komentuj

>obdii diagnostic scanners<

Zajrzało 20095 czytelników

.:: Księga ::.
Księga Gości 0
Dodaj do Księgi

.:: O mnie ::.
Dodaj do Ulubionych

.:: Archivum ::.

2018
Maj
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2017
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
2016
Październik
Sierpień
2015
Marzec
Luty
Styczeń
2014
Grudzień
Listopad
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec


.:: Fav ::.
.:: Linki ::..:: Opis ::.

Strona Główna